Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Hurt : Kamienie jubilerskie, półszlachetne i ozdobne do biżuterii - Hurt

Kamienie jubilerskie, półszlachetne do wyrobu biżuterii w sprzedaży hurtowej. Wybierz naturalne kamienie i twórz zjawiskową biżuterię. Świetne ceny, szybka wysyłka, ciekawy system rabatowy. Odkryj naszą ofertę!

Kamienie jubilerskie dają niesamowitą możliwość łączenia ze sobą wszystkich rodzajów kamieni naturalnych. W zależności od gustu i upodobań można dobierać pojedyncze koraliki i tworzyć z nich spersonalizowane bransoletki i naszyjniki. Kamienie szlachetne, takie jak cytryn lub szafir, potrafią urozmaicić niejedną biżuterię, a pozostają przy tym klasycznym i uniwersalnym akcentem. Szczególnie chętnie wybierane są do bransoletek.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się także kamienie półszlachetne do wyrobu biżuterii. Zaliczamy do nich m.in. tygrysie oko, jaspisy i agaty. Są one nieraz dużo mniej rozpowszechnione od szlachetnych kamieni i pozostają zagadką niejednej biżuterii. Mogą stanowić niebanalne urozmaicenie i wzbudzą przy tym zainteresowanie.

Kamienie szlachetne od półszlachetnych różnią się przede wszystkim stopniem utwardzenia. Te pierwsze uznawane są za znacznie twardsze od swoich półszlachetnych braci.

Warto pamiętać, że kamienie naturalne mają różne kształty, odcienie i przede wszystkim – właściwości. Różnią się od siebie przejrzystością, szlifem i barwą. W naszych zbiorach na pewno odnajdziesz swój ulubiony kamień i dobierzesz do niego idealną aranżację.

--- czytaj więcej ---
kamienie ozdobne

kamienie jubilerskie sprzedaż hurtowa

Kamienie jubilerskie to setki odmiań kamieni do tworzenia biżuterii. Są to jedne z ulubionych produktów to robienia bransoletek. W naszej ofercie znajdziesz kamienie naturalne i syntetyczne. Wszystko sprzedajemy w paczkach hurtowych na sznurach po świetnych cenach.

Kamienie półszlachetne sklep hurtownia

Kamienie półszlachetne i szlachetne, to wyższa półka kamieni do wyrobu biżuterii. W naszym sklepie znajdzie je, każdy kamień je opisany. Sama zdecyduj które Ci się podobają i twórz z nich unikalną biżuterię

kamienie naturalne do wyrobu biżuterii hurt

W naszym sklepie oferujemy kamienie naturalne, ale także kamienie sytnetyczne. Każdy produkt ma opis, do której kategorii należy. Kamienie naturlane to piękne minerały z całego świata, poddane obróce, z nawierconą dziurą gotowe do wyrobu biżuterii.