Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Hurt : Koraliki czeskie - superduo, preciosa, fire polished. Hurt

Koraliki czeskie sprzedaż hurtowa, świetne ceny, promocje oraz rabaty do 20%. W naszej ofercie znajdziesz SuperDuo, Preciosa, Fire Polish i wiele innych. Setki kolorów, kształtów, na wagę i na sztuki. Sprawdź!

Miłośnicy koralików szklanych szczególnie upodobali sobie koraliki czeskie. Koraliki te występują w wielu ciekawych wzorach i barwach. Biżuteria wykonana z koralików czeskich ciekawie wygląda w pełnym świetle – ich powłoka idealnie odbija blask i nadaje im niepowtarzalnego wyglądu. Zaokrąglone krawędzie koralików sprawiają, że biżuteria pozostaje delikatna dla skóry i można ją nosić bez obaw o jakiekolwiek skutki uboczne.

Koraliki te dostępne są w wielu ciekawych wzorach – od podłużnych po zaokrąglone. Biżuteria wykonana z koralików czeskich to idealny prezent dla wszelkiego rodzaju okazje.

Koraliki Preciosa to drobne, różnokolorowe koraliki, idealnie nadające się do tworzenia biżuterii ozdobnej lub artystycznej. Koraliki te pochodzą z Czech i zaliczają się do grupy koralików szklanych.

Koraliki Matubo SuperDuo charakteryzują się możliwością ich podwójnego przeplecenia. Występują one w licznych odcieniach, dzięki czemu idealnie nadają się do urozmaicenia bransoletek czy naszyjników. Kierując się wyobraźnią można stworzyć zachwycającą biżuterię przestrzenną. Jest to nie tylko świetna zabawa, ale i przepiękny efekt. Biżuteria wykonana z koralików Matubo przyciąga wzrok i zachwyca barwą i wzorami.

--- czytaj więcej ---
koraliki Czech Beads

Koraliki czeskie sprzedaż hurtowa

Jeśli zajmujesz się tworzeniem biżuterii to trafiłaś w dobre miejsce, sprzedajemu różnego rodzaju korlaiki szklane, w tym koraliki czeskie. 

Koraliki Preciosa hurt

Są to jedne z najpopularniejszych koralików z Czech. Ulubione koraliki drobne w paczkach hurtowych, sprzedawanę na wagę. Duży wybór kolorów i świetne ceny. Tanio.

Koraliki SuperDuo hurt

Bardzo znana marka koralików dwudziurkowych, do tworzenia bransoletek, kolczyków i biżuterii handmade. W naszej ofercie w paczkach hurtowych i po promocyjnych cenach.