Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Hurt : Koraliki metalowe - hurt, sprzedaż hurtowa, hurtownia.

Koraliki metalowe stanowią jeden z najczęściej wykorzystywanych składników biżuterii robionej ręcznie. W naszej hurtowni kupisz je w świetnych cenach,z rabatem. Odkryj naszą ofertę na półfabrykaty.

Powstają z nich niezwykle oryginalne i zachwycające ozdoby, o przeróżnych kształtach, wzorach i barwach. W naszej szerokiej ofercie hurtowej koralików metalowych dostępne są przekładki, zawieszki, nakładki, a także innego typu dodatki do biżuterii. Posiadamy koraliki w odcieniach srebra, ale także niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się te w kolorach pastelowych lub czerwonych. Różnorodność dostępnych produktów daje nieocenioną możliwość tworzenia wyjątkowych dzieł i otwiera nowe możliwości projektowe. Naszyjniki czy bransoletki stworzone przy pomocy koralików metalowych to gwarancja jakości i wyjątkowości ozdób. Przyciągają uwagę i dają one satysfakcję z własnoręcznie wymyślonej biżuterii. Świetnie pasują zarówno do stylizacji wyjściowych, jak i do tych wybieranych na co dzień. W uniwersalności i fantazji twórców tkwi ich prawdziwy sekret!  Koraliki metalowe to również idealny prezent dla osób pasjonujących się ręcznie robionymi ozdobami. Można je łączyć z innymi rodzajami koralików, w przeróżnych wzorach i kolorach. Koraliki metalowe doceniają projektanci i twórcy na całym świecie. 

--- czytaj więcej ---
koraliki metalowe

Koraliki metalowe sprzedaż hurtowa

Oprócz koralików szklanych, czy kamieni półszlachatnych oferujemy unikalne koraliki metalowe. Możesz je wykorzystać do swoich bransoletek, naszyjników, czy kolczyków handmade.