Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Hurt : Koraliki porcelanowe, ceramiczne do wyrobu biżuterii - hurt

Koraliki porcelanowe wytwarzane są z białej ceramiki. Sprzedaż hurtowa, ogromny wybór i rewelacyjne ceny. Sprawdź naszą ofertę hurtową na półfabrykaty i koraliki, odkryj coś dla siebie. Czekamy!

Koraliki porcelanowe dzielimy je na tradycyjne koraliki porcelanowe i na ceramiczne błyszczące. Charakteryzują się one intensywną barwą i połyskiem. Mogą występować w różnych kształtach – począwszy od kul, po kostki i cegiełki. Te półfabrykaty do wytworu biżuterii cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony pasjonatów jubilerstwa. Głównym powodem jest ich sposób wykonania i dostępność wzorów i barw.

W naszym sklepie dostępne są koraliki porcelanowe w kształcie kostek, cegiełek, kwiatków i monet. Taka różnorodność dostępnych wzorów nie tylko zachęca do eksperymentowania podczas tworzenia biżuterii, ale także zapewnia oryginalność jej wykonania.

Intensywność barw tych koralików doceniana jest na całym świecie. Dzięki niej biżuteria staje się ciekawsza wizualnie i artystycznie. Wykonane one zostały z porcelany – materiał ten idealnie nadaje się do bransoletek. Pozostają one wytrzymałe na wszelkiego rodzaju codzienne mikrourazy i jednocześnie pozostają delikatne dla skóry. Ceramika i porcelana idealnie sprawdza się w tego typu biżuterii. Zapraszamy do sprzedaży hurtowej.

--- czytaj więcej ---
koraliki porcelanowe

Koraliki porcelanowe i ceramiczne sprzedaż hurtowa najtaniej

W naszym sklepie znajdziesz liczne koraliki porcelanowe, czy ceramiczne w paczkach hurtowych gotowe do użycia przy tworzeniu rękodzieła artystycznego i biżuterii handmade. Proszę odkryj piękne koraliki z porcelany błyszczące, czy tradycyjną chińską porcelanę.