Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Hurt : Koraliki TOHO - japońskie koraliki TOHO hurt.

Koraliki Toho sprzedaż hurtowa, duży wybór świetne ceny. Przebieraj i wybieraj wśród popularnych koralików japońskich. Ulubione wielkości 11/0, 15/0 w paczkach 25g. Odkryj naszą hurtową ofertę.

Na rynku dostępnych jest wiele koralików ozdobnych, w tym także koraliki TOHO. Są to okrągłe koraliki japońskie, które występują w rozmiarach 11/0, 15/0 i 8/0. Najczęściej wybieranym rozmiarem są koraliki toho 11/0. Dzięki stosunkowo dużym otworom, są one dużo wygodniejsze do nawlekania od tradycyjnych koralików drobnych, czy koralików szklanych.

Dzięki naszemu sklepowi z koralikami toho, szeroko pojęty beading staje się jeszcze łatwiejszy i dostępniejszy. Oferujemy szeroki dostęp do wszelkiego rodzaju koralików TOHO: w każdego rodzaju barwach i kształtach. Chcąc zakupić koraliki TOHO najtaniej, wystarczy jedynie wybrać rodzaj najbardziej odpowiadający preferencjom i dokonać zakupu wymarzonych koralików. Dzięki  nim, biżuteria zyska nowy wygląd i odświeży swój dotychczasowy wygląd. Bransoletką lub naszyjnikiem wykonanym z koralików TOHO można obdarować także osobę bliską, sprawiając jej tym samym oryginalny i wyjątkowy prezent.

Koraliki TOHO 11/0 to rozmiar idealny do wszelkiego rodzaju bransoletek i naszyjników. Dzięki koralikom w tym rozmiarze można stworzyć wyjątkową biżuterię – wykonaną z jednolitych koralików lub z różnych kolorów.

Wiele bransoletek i naszyjników wykonywana jest przy pomocy nici TOHO nylonowych. Są to nici sprzedawane na szpulkach 46 metrowych. Szczególnie chętnie wykorzystywane są z koralikami TOHO. Tworzą razem oryginalne i niebanalne połączenie, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród miłośniczek biżuterii.

--- czytaj więcej ---
koraliki TOHO®

Koraliki Toho sprzedaż hurtowa

W naszej ofercie znajdziesz ciekawe koraliki japońskie, w tym korlaiki Toho i Miyuki. Wszystko w dużych paczkach hurotwych. Kupuj najtaniej w naszym sklepie i twórz ciekawe bransoletki, kolczyki czy dowolne rękodzieło.

Koraliki Toho 11/0 hurt

To najpuplarniejszy rozmiar tych koralików. Koraliki 11/0 są sztandarowym produktem firmy Toho.