Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Hurt : Koraliki masa perłowa hurt - hurtownia, sprzedaż hurtowa.

Koraliki wykonane z masy perłowej cieszą się niesłabnącym powodzeniem już od tysięcy lat. Spowodowane jest to ich niesłabnącym walorem dekoracyjnym i artystycznym. Oferujemy je w sprzedaży hurtowej, sprawdź!

Masa perłowa pozyskiwana jest najczęściej z muszli ślimaków lub małż, żyjących na specjalnych farmach hodowlanych. Masa ta uznawana jest za surowiec szlachetny, niezwykle cenny. Ozdabiane nią są nie tylko wyroby dekoracyjne, takie jak biżuteria, ale także meble, czy innego rodzaju artykuły użytkowe. Nieustającym zainteresowaniem i podziwem cieszą się kolczyki wykonane z masy perłowej.

Masa perłowa w naturalnym środowisku występuje w wewnętrznej warstwie muszli, tworząc urzekający i magiczny, tęczowy blask. Poddana odpowiednim technikom, idealnie nadaje się do wystroju i produkcji.

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór koralików z masy perłowej w wersjach jednobarwnych lub wielobarwnych w paczkach hurtowych. Precyzja ich wykonania i odwieczne zainteresowanie pasjonatów biżuterii sprawia, że stają się one jeszcze cenniejsze nie tylko wizualnie, ale i artystycznie. Mnogość form, kształtów i odcieni koralików z masy perłowej sprawia, że niejedna bransoletka lub naszyjnik zyskają niepowtarzalny urok i zachwycą swoim wyglądem. 

 

--- czytaj więcej ---
masa perłowa