Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Hurt : Półfabrykaty do wyrobu biżuterii - Hurt najtaniej.

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii stanowią podstawę przy tworzeniu wszelkiego rodzaju naszyjników, kolczyków, czy innych wartościowych ozdób biżuteryjnych. Sprawdź nasze hurtowe ceny i twórz biżuterię!

Wszystkie te elementy służą do urozmaicania i wzbogacania biżuterii. Dzięki nim, staje się ona spersonalizowanym prezentem, idealnym na wszelkiego rodzaju okoliczności. Do tego rodzaju półproduktów zaliczane są m.in. bigle, federingi, kuleczki zaciskowe, karabińczyki.  Dzięki ich obecności w biżuterii, staje się ona nietuzinkowym i oryginalnym elementem dekoracyjnym na ciele kobiety. Szczególnie często jest ona wybierana na okazje nieco bardziej eleganckie, ale noszona na co dzień także dodaje klasy. Dobrze dobrany dodatek zawsze podniesie wartość stylizacji.

Półfabrykaty srebrne 925 to najchętniej wybierane elementy kolczyków i naszyjników. Jest to najczystsza próba użytkowego srebra i stanowi ciekawy składnik wielu biżuterii.

Na rynku dostępne są także półfabrykaty w kolorze srebrnym. Są one najtańszą z opcji dekoracyjnych bransoletek, czy naszyjników, lecz niczym nie odstają od innych, równie popularnych półproduktów. Wśród tego rodzaju półfabrykatów można znaleźć m.in. kuleczki zaciskowe, czy karabińczyki.

--- czytaj więcej ---
półfabrykaty

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii sprzedaż hurtowa

W naszym sklepie znajdziesz parę tysięcy półfabrykatów do biżuterii, są to różnego rodzaju bigle, zapięcia, końcówki wykonane z różnych materiałów w tym srebra, posrebrzane czy ze stali chirurgicznej. 

Półfabrykaty srebrne, ze stali chirugicznej, w kolorze srebrnym.

Oferujemy hurtowe paczki półabrykatów do wyrobu biżuterii, z różnych materiałów w tym ze srebra 925, ze stali chirurgicznej czy po prostu najtańsze w kolorze srebrnym. 

Bigle srebrne hurt

Kupuj swoje ulubione bigle, w najlepszej cenie. Może bigle srebrne, a może bigle ze stali szlachetnej. Ty decydujesz i tworzysz piękne rękodzieło.