Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Hurt : Półfabrykaty posrebrzane do wyrobu biżuterii - Hurt tanio.

Półfabrykaty posrebrzane do biżuterii są fundamentem tworzenia wszelkiego rodzaju bransoletek, kolczyków, czy innych wartościowego rękodzieła. Sprawdź nasze hurtowe ceny i twórz biżuterię! Czekamy.

W tworzeniu biżuterii artystycznej oprócz koralików i  kryształków bardzo ważną rolę spełniają wszelkie półfabrykaty służące do łączenia, zapinania czy wpinania. Jednymi z nich są półfabrykaty posrebrzane, które chętnie wykorzystywane są w wyrobie kolczyków, bransoletek czy naszyjników. Zaletą posrebrzanych półfabrykatów jest doskonała relacja jakości do ceny. Są one świetną alternatywą dla komponentów srebrnych w przypadku, gdy dysponujemy okrojonym budżetem. Posrebrzane półfabrykaty swoim wyglądem niczym nie różnią się od ich srebrnych odpowiedników a ich zaletą jest atrakcyjna cena. Komponenty z powłoką pokrytą warstwą srebra pasują do biżuterii wykonanej z każdego rodzaju materiału i koralików.

Przy tworzeniu biżuterii bardzo często wykorzystuje się zwłaszcza posrebrzane bigle, posrebrzane karabińczyki i szpilki. Każdy z tych półfabrykatów posrebrzanych może być doskonałym dodatkiem i wykończeniem dla pięknych bransoletek z koralików lub kryształków Swarovskiego.

 

--- czytaj więcej ---

Półfabrykaty posrebrzane do wyrobu biżuterii hurt

W naszej hurtowni znajdziesz setki różnego elementów, akcesorii do wyorbu biżuterii. Ogniwka, bigle, karabińczyki, końcówki, zaciski wszystko to czego potrzbeujesz do stworzenia biżuterii handmade. Nie czekaj wybierz ulubione półprodukty i połącz je z koralikami, kamieniami półszlachetnymi czy kryształami Swarovski.