Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Hurt : Rzemienie skórzane hurt, rzemień jubilerski hurt. Hurtownia

Rzemienie skórzane to jedne z podstawowych półfabrykatów do tworzenia biżuterii. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno rzemienie z naturalnej skóry bydlęcej, ale także te materiałowe. Posiadamy szeroki wybór rzemieni płaskich, okrągłych, plecionych i rzemieni grubych. Producenci przygotowują je w jednolitych barwach, lub w odcieniach imitujących skórę węża. Bransoletki stworzone na bazie rzemieni jubilerskich nosi się komfortowo i bez zbędnego obciążenia nadgarstka. Pozostaje on w swobodnej odległości od bransoletki, więc nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek zadrapaniach, zatarciach, czy nawet i skaleczeniach.

Rzemienie jubilerskie ze skóry bydlęcej są w pełni naturalnym produktem, bardzo chętnie wybieranym jako baza pod biżuterię zarówno elegancką, jak i tę noszoną na co dzień. Młode kobiety szczególnie chętnie dobierają do rzemieni na nadgarstku, także i naszyjniki wykonane podobną metodą. Technika wykonania rzemieni jubilerskich pozostaje jednocześnie atrakcyjna wizualnie, jak i przykuwa uwagę precyzją wykonania. Biżuteria stworzona właśnie dzięki rzemieniom potrafi świetnie urozmaicić stonowaną stylizację, jak i dopełnić tę klasycznie przemyślaną. Nasz sklep to hurtownia półfabrykatów i koralików do wyrobu biżuterii. 

--- czytaj więcej ---
rzemienie jubilerskie