Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Hurt : Koraliki szklane hurt / koraliki do bransoletek najtaniej

Koraliki szklane oferujemy w sprzedaży hurtowej, w najtańszych cenach. Koraliki szklane dostępne są w wielu wzorach, kolorach i kształtach. Sprzedajemy je na sznury lub wagę. Kupuj u nas z rabatem do 20%! 

Istnieje wiele odmian koralików szklanych. Tworząc biżuterię według własnego projektu warto postawić na sprawdzone i uniwersalne produkty.  Do najchętniej używanych należą koraliki czeskie lub kryształy Swarovskiego.

W naszym sklepie dostępne są także innego rodzaju koraliki, takie jak perełki szklane lub koraliki powlekane.

Bransoletki i naszyjniki skomponowane z koralików szklanych to biżuteria nie tylko ciekawa wizualnie. To także biżuteria stworzona według własnego upodobania, będąca na czasie i przykuwająca uwagę. Koraliki szklane zapewniają także komfort noszenia na gołej skórze i są neutralne w dotyku. Dzięki ich w pełni przemyślanej technologii, pozostają także docenianym składnikiem bransoletek i naszyjników wykonanych z innych elementów.

Koraliki szklane to nie tylko interesujący półfabrykat do własnoręcznie robionej biżuterii. Doceniane są na całym świecie również dzięki swoim właściwościom wizualnym i trwałości wykonania. Warto również dodać, że współcześnie dostępnych jest naprawdę wiele oryginalnych wzorów i odcieni tych koralików.

--- czytaj więcej ---
szklane koraliki

Koraliki szklane, sprzedaż hurtowa tanio.

Hurtownia MAXbeads specjalizuje się w sprzedaży koralików i półfabrykatów do wyrobu biżuterii. W naszej ofercie znajdziesz koraliki szklane, powlekane czy koraliki drobne. Sprzedajemy je w paczkach na sznury, czy na wagę w zależności od produktu.

Koraliki do bransoletek hurt

Oferujemy setki rodzajów półproduktów do tworzenia bransoletek, naszyjników, kolczyków w najniższych cenach. Z naszych produktów bardzo łatwo można stworzyć bransoletki. Jeśli lubisz kamienie półszlachetne to też je mamy w swojej ofercie.