Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Hurt : Koraliki drobne do wyrobu biżuterii - hurt. Koraliki na wagę

Koraliki dobre oferujemy w sprzedaży hurtowej, w najtańszych cenach. Sprzedaż na wagę. Koraliki dostępne są w wielu kolorach i  wielkościach. Kupuj u nas z rabatem do 20%! Odwiedź naszą hurtownię.

Drobne koraliki szklane są niezastąpione w tworzeniu biżuterii artystycznej. Małe koraliki o średnicy od 2 mm do 4,5 mm cechują się wysoką jakością wykonania oraz regularnymi kształtami. Dzięki temu można śmiało je wykorzystywać w wielu projektach, w których ważna jest precyzja oraz estetyka. Małe koraliki świetnie sprawdzą się w haftach koralikowych, jak również w tkaniu czy szydełkowaniu. Z tych koralików powstają eleganckie i zachwycające kolczyki i bransoletki. Małe paciorki stanowią również bazę do tworzenia eleganckich sznurów koralików. Można je łączyć z innymi rodzajami koralików, koralikami TOHO czy z kryształkami Swarovskiego.

U nas możecie wybierać z szerokiego asortymentu drobnych koralików, które oferujemy w rozmaitych kolorach, odcieniach, powłokach oraz w kilku rozmiarach. W asortymencie sklepu każdy wielbiciel beadingu, znajdzie koraliki,  które będą stanowić niepowtarzalny komponent biżuterii. 

--- czytaj więcej ---
koraliki drobne

Koraliki drobne czyli koraliki szklane na wagę. Sprzedaż hurtowa.

Jeśli szukasz koralików drobnych na wagę, w najtańszej cenie oraz w sprzedaży hurtowej to trafiłeś w dobre miejsce. Oferujemy koraliki drobne w paczkach 500 gram, w róznych kolorach i wielkościach 2mm, 3mm, 4mm.